Інтерстарч Україна

«Інтерстарч Україна» постачальник з виробництва крохмалопродуктів понад 50 років, компанія «Інтерстарч Україна» прагне бути надійним партнером.

Як виробник і постачальник інгредієнтів для харчової та нехарчової промисловості, Інтерстарч Україна пропонує широкий асортимент — понад 40 видів продукції, отриманих шляхом переробки кукурудзи та пшениці: нативні та модифіковані крохмалі, глюкозні, мальтозні та глюкозо-фруктозні сиропи глютен, кукурудзяна олія, інгредієнти для виробництва кормів, а також повний спектр крохмалопродуктів згідно з індивідуальними специфікаціями клієнтів. Основними областями застосування є виробництво продуктів харчування, кормів для тварин та продуктів індустріального призначення. Продукція Інтерстарч регулярно тестується виробничими та незалежними лабораторіями для забезпечення стабільної якості та відповідності вимогам харчової безпеки продуктів.

«Інтерстарч Україна»  використовує для переробки високоякісну сировину, вирощену відповідно до міжнародних стандартів. До нього висуває додаткові вимоги та проводить додатковий контроль. Інтерстарч Україна постійно співпрацює з низкою надійних партнерів — сільськогосподарськими підприємствами із спільним земельним банком понад 50 тисяч гектарів, що дозволяє контролювати повний цикл від посіву до збирання зерна. Річний обсяг кукурудзи і пшениці, що переробляється, становить понад 600 тисяч тонн на рік.

Продукція виробляється на сучасному обладнанні трьох підприємств: «Дніпровський крохмально-пакувальний комбінат» (Україна), завод «Інтеркорн Корн Процесінг Індастрі» (Україна) та завод «Interstarch GMBH» (Німеччина). Усі виробничі потужності сертифіковані за стандартами: ISO9001, ISO22000 (HACCP), FSSC 22000 (GFSI), отримані сертифікати Halal та Halal Moui. Використовуючи оптимально організовану логістичну систему постачання готової продукції по всьому світу.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії: https://interstarch.com.ua/uk/

ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод»

ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод»  – досить молоде залізничне підприємство, розташоване в місті Попасна Луганської області , яке розпочало свою діяльність з грудня 2007 року. З цією метою укладено договір оренди цілісного майнового комплексу із Регіональним відділенням Фонду Державного майна у Луганській області.

Продукція підприємства сертифікована у системі УкрСЕПРО (напіввагон мод. 12-9745, візки двовісні 18-1750 та 18-100, колісні пари, осі чистові вагонні РУ1Ш, тріангелі гальмівної важільного передачі, резервуари повітряні).

В ТДВ «Попаснянський ВРЗ» діє система управління якістю ISO 9001:2008.

Освоєно повний цикл виробництва з виготовлення та ремонту напіввагонів. В даний час завод спеціалізується на капітальному, поточному та депівському ремонті вантажних вагонів.

Завод атестований на право виконання ремонту та будівництва рухомого складу, виконує будівництво нових напіввагонів моделі 12-9745, здійснює капітальний, депівський та поточний ремонт наступних типів вагонів : критих вагонів • платформ • мінераловозів • сажевозів • котуновозів • коксовозів • транспортерів

Крім того, завод випускає широку номенклатуру запасних частин та комплектуючих для ремонту рухомого складу залізниць, у тому числі:
• кришку люка вантажного піввагону
• тріангеля
• осі вагонні чистові
• колісні пари
• візки для вантажних вагонів
• резервуари повітряні та інші

«Крюківський вагонобудівний завод»

«Крюківський вагонобудівний завод» – машинобудівне підприємство з повним виробничим циклом – від розробки і виготовлення до постачань готової продукції замовнику з подальшим технологічним сервісом.

Основа підприємства – потужні проектно-конструкторське і технологічне управління, оснащене сучасною технікою для проведення необхідних дослідних, випробувальних, технологічних робіт.

Серед конструкторів і технологів підприємства – висококваліфіковані фахівці в галузі вантажного і пасажирського вагонобудування, ескалаторобудування,  виробництва контейнерів, загального машинобудування  та ін.

«Крюківський вагонобудівний завод» володіє великою кількістю ноу-хау, патентів і технічних рішень, що відносяться до конструктивних рішень  випускаємої та розробляємої продукції.

Постійні зв’язку підприємства з провідними науково-дослідними інститутами  забезпечують високий рівень розробок крюківських вагонобудівників.

Підприємство має високорозвинене заготівельно-металургійне, складально-зварювальне, механоскладальне виробництва, рівень яких відповідає високим вимогам, що пред’являються.

Завод також має сертифікати якості УкрСЕПРО, ССФЖТ, ТР ТС, Європейського стандарту по захисту навколишнього середовища, всі необхідні ліцензії та дозволи на право виготовлення і постачання продукції.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії: https://www.kvsz.com/index.php/ua/

«Гранд Бетон» 

«Гранд Бетон» – це виробнича компанія, яка спеціалізується на виготовленні та доставці бетону, а також будівельних розчинів і блоків ФБС. Гранд Бетон має декілька заводів по Київській області:

  • Бучанський р-н., с.Гореничі, вул.Соборна, 270.
  • Фастівський р-н., с.Віта-Поштовая, вул. Набережна, 23.
  • Бучанський р-н., с.Горенка, вул. Приозерна, 37.
  • м.Київ, Голосіївський р-н, метро Видубичі
  • м.Київ, пр-т Повітрофлотський, 100.

Маючи виробничі потужності 8000 м3 на добу, компанія змогла забезпечити потреби в будівельному матеріалі навіть великих забудовників. За період своєї діяльності підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер, впевнено зайнявши нішу на ринку виробництва товарного бетону в Києві та області.

Власна лабораторія здійснює контроль якості бетону на стадії виробництва та відвантаження продукції. Лабораторія успішно пройшла повторну атестацію у «Всеукраїнському державному науково-виробничому центрі стандартизації.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії: https://grandbeton.com.ua/

 

 

ПБГ «Ковальська»

ПБГ «Ковальська» – провідний виробник будівельних матеріалів і відомий девелопер в Україні.

Входить в групу Акціонерне товариство «Завод залізобетонних конструкцій ім. Світлани Ковальської», а на той час Завод залізобетонних виробів № 3 — було засноване в 1956 році

Підприємства групи працюють у Київській, Житомирській, Львівській, Херсонській та Чернігівській областях.

Продукція ПБГ «Ковальська» представлена низкою брендів, зокрема «Бетон від Ковальської», тротуарна плитка «Авеню» та будівельні суміші Siltek.

У 2020 році група вийшла на ринок офісної нерухомості як професійний гравець та стала інвестором 5 кампусів в інноваційному парку UNIT.City й розпочала будівництво Nuvo Business Park спільно з KDD Ukraine.

ПБГ «Ковальська» є активним учасником низки провідних бізнес-асоціацій. Зокрема, входить до складу Конфедерації будівельників України, Європейської бізнес-асоціації, Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів тощо.

Крім виробничих потужностей, група має Інноваційно-технологічний центр (скорочено – ІТЦ), що розробляє й удосконалює рецептури бетонів, досліджує властивості будматеріалів, а також повномасштабно випробовує сировину й продукцію ПБГ «Ковальська». Нині ІТЦ «Ковальська» виробляє широкий асортимент бетонних сумішей різних за класами, марками, міцністю (зокрема й спеціальні високоміцні бетони) та ступенем рухливості, морозостійкості й водонепроникності. Крім того, ІТЦ пропонує послуги розроблення індивідуальних рецептур бетонів, створення технологічних регламентів, а також проводить науково-дослідну експертизу й надає висновки щодо рекламацій.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії: https://kovalska.com/

 

ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл)

ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) — лише найкращі гідроізоляційні, теплоізоляційні, звукоізоляційні та покрівельні матеріали та технології для сучасного будівництва.

ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл)  є одним з найбільших міжнародних виробників надійних та ефективних будівельних матеріалів. Компанія пропонує ринку новітні технології, що поєднують у собі світовий досвід та розробки власних Наукових центрів. Співпраця з проектними інститутами та архітектурними майстернями дозволяє ТехноНІКОЛЬ гнучко та оперативно реагувати на зміни запитів споживачів.

Сьогодні компанія ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) – це понад 40 виробничих майданчиків у 6 країнах світу, 17 Навчальних центрів, 5 Наукових центрів, 21 представництво у 17 країнах світу, власна торговельна мережа із 140 відділень. Продукція поставляється до 79 країн світу.

Продукти для будівництва: від покрівельних до теплоізоляційних матеріалів

Корпорація ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) пропонує широкий асортимент продуктів для будівництва: рулонні покрівельні матеріали, дренажні мембрани, полімерні мембрани для плоскої покрівлі, теплоізоляційні матеріали, композитна та бітумна черепиця, герметики, руберойд, матеріали для транспортно-дорожнього будівництва. Наша мета – максимально повно задовольняти потреби замовника, цьому сприяє сучасне виробництво ізоляційних матеріалів та широкий асортимент продукції, що дозволяє зробити правильний вибір.

Корпорація ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) одна з перших виробників стала приділяти значну увагу навчанню будівельників інноваційним технологіям та особливостям застосування сучасних будівельних матеріалів та технологій.

ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) — лише найкращі гідроізоляційні, теплоізоляційні, звукоізоляційні та покрівельні матеріали та технології для сучасного будівництва.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії: https://tehnonikol.com.ua/

ТОВ “Мілкіленд-Україна”

ТОВ “Мілкіленд-Україна” є членом міжнародної групи компаній Мілкіленд Н.В. та входить до п’ятірки провідних переробників молока та виробників та експортерів молочної продукції в Україні. Компанія управляє 10 молокопереробними заводами, розташованими в екологічно чистих 6 областях країни.

У компанії працює десять заводів із переробки молочної продукції, які розташовані у шести регіонах країни. Молочна продукція виробляється під брендами Добряна, Коляда та LatteR. У структурі компанії також працює філія Мілкіленд-Агро, що складається з 14 сільськогосподарських підприємств з більш ніж 23 000 гектарів сільськогосподарських угідь, що здаються в оренду. Ці сільськогосподарські підприємства спеціалізуються у молочному тваринництві та виробництві зернових культур. Партнерські господарства та домогосподарства поставлятимуть сире молоко для переробки для виробничих потужностей ТОВ “Мілкіленд-Україна”. З 2011 року компанія підтримує розвиток молочних кооперативів, з метою забезпечення стабільного постачання якісної молочної сировини. Усі збагачувальні комбінати ТОВ “Мілкіленд-Україна”

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії: http://milkiland.ua/ru/

Ukrainian Marketing Group

Перший eye-tracker в Україні, перша он-лайн трансляція класичних фокус-груп, перший найпотужніший і user-friendly симулятор для цінових досліджень. ПРОДОВЖУЄ РОЗВИВАТИСЬ – сьогодні єдині в Україні надають УНІВЕРСАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОВНОМАСШТАБНОГО НЕЙРОМАРКЕТІНГОВО ТЕСТУВАННЯ – NEUROLAB!

Лідер AD HOC досліджень в Україні (за даними Української Асоціації Маркетингу, 2007-2016) і ТОП-3 дослідницьких компаній України (з 1994)

Єдина дослідницька компанія в Україні з особистим R&D центром і математиками в штаті

Офіційний постачальник послуг ACC (Американська Торгова Палата, з липня 2010)

Багаторічний організатор єдиною в Україні щорічної конференції з маркетингових досліджень Re: Mark, аналітичний партнер «Панацеї» (щорічний конкурс професіоналів фармацевтичної галузі України), партнер бізнес-конференції фармацевтичної галузі «Жити сьогодні»

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії: http://www.umg.ua/

Державний концерн “Укроборонпром”

Державний концерн “Укроборонпром” (далі – Концерн) є державним господарським об’єднанням, утвореним відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. N 1221 “Про утворення Державного концерну “Укроборонпром” (Офіційний вісник України, 2011 р., N 1, ст. 6).

Функції з управління Концерном та контроль за його діяльністю здійснює Кабінет Міністрів України (далі – уповноважений орган управління).

Концерн діє на принципах повної господарської самостійності та самоокупності, несе відповідальність за результати своєї господарської діяльності та виконання зобов’язань.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії: https://ukroboronprom.com.ua/

  • 1
  • 2