«Крюківський вагонобудівний завод»

«Крюківський вагонобудівний завод» – машинобудівне підприємство з повним виробничим циклом – від розробки і виготовлення до постачань готової продукції замовнику з подальшим технологічним сервісом.

Основа підприємства – потужні проектно-конструкторське і технологічне управління, оснащене сучасною технікою для проведення необхідних дослідних, випробувальних, технологічних робіт.

Серед конструкторів і технологів підприємства – висококваліфіковані фахівці в галузі вантажного і пасажирського вагонобудування, ескалаторобудування,  виробництва контейнерів, загального машинобудування  та ін.

«Крюківський вагонобудівний завод» володіє великою кількістю ноу-хау, патентів і технічних рішень, що відносяться до конструктивних рішень  випускаємої та розробляємої продукції.

Постійні зв’язку підприємства з провідними науково-дослідними інститутами  забезпечують високий рівень розробок крюківських вагонобудівників.

Підприємство має високорозвинене заготівельно-металургійне, складально-зварювальне, механоскладальне виробництва, рівень яких відповідає високим вимогам, що пред’являються.

Завод також має сертифікати якості УкрСЕПРО, ССФЖТ, ТР ТС, Європейського стандарту по захисту навколишнього середовища, всі необхідні ліцензії та дозволи на право виготовлення і постачання продукції.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії: https://www.kvsz.com/index.php/ua/

Залишити відповідь