ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл)

ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) — лише найкращі гідроізоляційні, теплоізоляційні, звукоізоляційні та покрівельні матеріали та технології для сучасного будівництва.

ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл)  є одним з найбільших міжнародних виробників надійних та ефективних будівельних матеріалів. Компанія пропонує ринку новітні технології, що поєднують у собі світовий досвід та розробки власних Наукових центрів. Співпраця з проектними інститутами та архітектурними майстернями дозволяє ТехноНІКОЛЬ гнучко та оперативно реагувати на зміни запитів споживачів.

Сьогодні компанія ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) – це понад 40 виробничих майданчиків у 6 країнах світу, 17 Навчальних центрів, 5 Наукових центрів, 21 представництво у 17 країнах світу, власна торговельна мережа із 140 відділень. Продукція поставляється до 79 країн світу.

Продукти для будівництва: від покрівельних до теплоізоляційних матеріалів

Корпорація ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) пропонує широкий асортимент продуктів для будівництва: рулонні покрівельні матеріали, дренажні мембрани, полімерні мембрани для плоскої покрівлі, теплоізоляційні матеріали, композитна та бітумна черепиця, герметики, руберойд, матеріали для транспортно-дорожнього будівництва. Наша мета – максимально повно задовольняти потреби замовника, цьому сприяє сучасне виробництво ізоляційних матеріалів та широкий асортимент продукції, що дозволяє зробити правильний вибір.

Корпорація ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) одна з перших виробників стала приділяти значну увагу навчанню будівельників інноваційним технологіям та особливостям застосування сучасних будівельних матеріалів та технологій.

ТехноНІКОЛЬ SWEETONDALE (Світондейл) — лише найкращі гідроізоляційні, теплоізоляційні, звукоізоляційні та покрівельні матеріали та технології для сучасного будівництва.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії: https://tehnonikol.com.ua/

Залишити відповідь