Перемикач потоку

Забезпечує надійний прохід матеріалу в одному з обраних напрямків

Використовується в трасах пневмотранспорта для зміни напрямків потоку сухого мелкодисперсного матеріалу, який рухається під впливом надлишкового тиску.

Системи контролю

Опції

Шафа з підігрівом
Автоматична система управління
Пневморичаг

Виконані проекти

 • Корпус перемикача складається зі сталевої труби товщиною не менше 5 мм, що забезпечує довговічність та надійність роботи конструкції.

  Всі ізношувальні вузли взаємозамінні та ремонтопригодні, корпус перемикача при цьому залишається практично непошкодженим. В якості запорні механізмів використовуються диско поворотні міжфланцеві заслонки або пережимні клапани італійського виробництва, з ущільненням для високоабразивних або харчових матеріалів. Виконавчий механізм пневматичний або звичайний ричаг. До комплекту входять відповідні фланці

  Комплектація перемикачів потоку може включати в себе шафу з підігрівом, що утеплює, оснащений блоком підготовки повітря і пневморозподільниками.
  При використанні в системі пневмотранспорту кількох перемикачів потоку комплект може бути оснащений автоматичною системою управління, що дозволить підключитися до центрального АСУ ТП і контролювати роботу з операторської.

 • Діаметр пневмотранспортування, мм 65, 80, 100, 125, 150, 200, 250
  Кут між рукавами, 0о … 90о
  Кількість рукавів 2, 3
  Температура матеріалу, оС -60 … +150
Потрібна допомога?
отримайте консультацію наших спеціалістів прямо зараз
Обладнання

Схоже обладнання