Про компанію

Компанія Енергомаш – це українська виробнича компанія групи EMA, досвідчений експерт у галузі зберігання та транспортування сухих сипких матеріалів.

На сьогоднішній день наша компанія є провідним та унікальним виробником обладнання для пневматичного транспортування сипучих матеріалів в Україні.

Ми знаємо, що кожне підприємство індивідуальне та неповторне.

Виходячи з ваших особливостей та вимог, ми розробимо індивідуальний проект для реалізації оптимального рішення.

За останні 15 років наша компанія успішно реалізувала низку складних та унікальних проектів, які містять не лише широку лінійку серійного обладнання, а й безліч нестандартних інноваційних рішень, таких як:

  • перевантаження мінеральних добрив за допомогою модульної пневмовакуумної станції,
  • безпечна система транспортування вибухонебезпечного коксику за допомогою азоту,
  • надійна та ефективна система сухого золовидалення,
  • транспортування вологої, липкої та солодкої яблучної макухи та багато інших.

Значний досвід та застосування передових технологій дозволяють нам виробляти технологічне обладнання з високим ступенем ефективності та надійності.

Наша продукція

Обладнання для зберігання та транспортування сипучих матеріалів

Ємнісне та теплообмінне обладнання

Фахівці нашої компанії, що володіють необхідними знаннями та суттєвим досвідом, мають можливість адаптувати роботу обладнання під різні умови експлуатації, для всіх галузей промисловості.

Перший в Україні виробник систем зберігання та транспортування сухих сипучих матеріалів “під ключ”

Цілісний підхід до вирішення завдань транспортування сипких матеріалів дозволяє охопити нами весь спектр необхідних послуг.

Проектування та розрахунок
оптимального рішення
Виготовлення та доставка
обладнання
Монтаж та шефмонтаж
авторський нагляд
Навчання та
запуск
в експлуатацію
Гарантійне та післягарантійне
обслуговування

Поряд із виготовленням власної продукції, компанія Енергомаш здійснює комплектацію проекту всім необхідним обладнанням, таким як: дизельні генератори, компресори та насоси, редуктори та муфти, системи підготовки повітря та аерації.

Виконання всіх стадій комплексного проекту: від рішення до запуску силами однієї компанії дозволить уникнути замовнику «необґрунтованих» витрат на координацію процесу та контроль за його виконанням, а значить суттєво скоротити необхідні тимчасові та фінансові ресурси.