Перевірені рішення

Ми рекомендуємо перевірені рішення – це готові надійні рішення Ваших завдань, випробувані часом та важкими умовами експлуатації.

Збережіть Ваш час та гроші – скористайтеся готовим рішенням.


Пневмовакуумне завантаження
без використання приямка

Пневмовакуумний перевантажувач – це автономне та незалежне обладнання, що дозволяє розпочати перевантаження сипких матеріалів у найкоротші терміни. Перевантажувач одночасно здійснює вакуумний забір (всмоктування) сипучого матеріалу з вагона, автотранспорту, морського судна або бункера та пневматичне транспортування трубами до споживача або до складів (силосів) зберігання матеріалу.

Завдяки своїй мобільності модульні пневмоперевантажувачі дозволяють виключити суттєві витрати на будівництво та облаштування приямків та відвалів. Пневмовакуумний перевантажувач також є актуальним для тимчасових або орендованих перевалок і складів сипучих матеріалів.

Системи сухого видалення золи
транспортування золи сухим способом

Сухий спосіб є найбільш прогресивним та технологічним, а найголовніше – екологічним методом транспортування летючої золи. Сухе золовидалення дозволяє не лише відмовитися від енерговитратного «мокрого» способу, а й перетворити збитки підприємства на суттєвий постійний дохід.

Системи сухого видалення золи встановлюються під електрофільтри (рукавні або картриджні фільтри) системи газоочищення. Основним обладнанням системи є спеціалізовані високотемпературні пневмокамерні насоси компанії Energomash – ЕМА.

Пневматичне розвантаження вагона
з використанням приямка

Для розвантаження вагонів із сухими сипучими матеріалами, найбільш ефективним та надійним рішенням є використання системи пневмотранспорту – на базі пневмокамерних насосів. Основною перевагою даної системи є відсутність механічних складових, що значно зменшує вартість обладнання та підвищує надійність системи загалом. Пневматична система перевантаження сипучих матеріалів має високий ступінь герметичності, завдяки чому значно знижується запиленість території.

Застосування даної схеми транспортування сипких матеріалів є доцільним при будівництві стаціонарного, енергоефективного та довгострокового виробництва.