Пневматичне розвантаження вагона
з використанням приямка

Для розвантаження вагонів із сухими сипучими матеріалами, найбільш ефективним та надійним рішенням є використання системи пневмотранспорту – на базі пневмокамерних насосів. Основною перевагою даної системи є відсутність механічних складових, що значно зменшує вартість обладнання та підвищує надійність системи загалом. Пневматична система перевантаження сипучих матеріалів має високий рівень герметичності, завдяки цьому значно знижується запиленість території.

Застосування цієї схеми транспортування сипких матеріалів є доцільним при будівництві стаціонарного, енергоефективного та довгострокового виробництва.

Основні параметри

 • Продуктивність до 400 тонн на годину

 • Дальність транспортування до 600 м

 • Висота підйому матеріалу до 60 м

 • Температура матеріалу до 300 °С

Основні переваги

 • Екологічність, відсутність пилення та винесення матеріалу

 • Розвантаження будь-якого джерела матеріалу: вагона, силосу, баржі, суховантажу або автотранспорту

 • Перевантаження без будівництва приямка, навісу та відвалу

 • Мобільність, компактність та універсальність

 • Відсутність простоїв вагона

Переваги даного рішення

 • Економічність

  Зважаючи на те, що конструкція насоса не передбачає додаткових приводів і шнеків, витрати на електроенергію необхідні лише для роботи компресорної установки. Зважаючи на відсутність у складі пневмокамерного насосу металоємних приводів і деталей, що обертаються, а також індивідуальної комплектації, обладнання має прийнятну вартість.

 • Надійність

  У конструкції пневмокамерного насоса використано оригінальне технічне рішення та відсутні приводи та деталі, що обертаються в абразивному середовищі, що дозволяє забезпечити відмінні технологічні якості та високу надійність. Пневмокамерні насоси призначені для роботи в найважчих умовах, цілодобово, для цього виробництва використовуються тільки надійні та перевірені часом комплектуючі.

 • Екологічність

  Високий ступінь герметичності пневмокамерного насоса та системи пневмотранспорту в цілому значно знижує пилення під час перевантаження матеріалу. Відсутність пилу дозволяє не тільки значно скоротити природну втрату матеріалу, але й зменшити збитки, які завдають території підприємства та навколишньому середовищу, тим самим покращивши умови праці співробітникам Вашої компанії.

 • Ефективність

  При використанні приямки з проміжним бункером, істотно зменшується швидкість вивантаження та простою залізничних вагонів.

 • Повна автоматизація

  Система автоматичного управління реалізована на платформі інтелектуального реле, провідних світових виробників Siemens або Schneider Electric, з можливістю інтеграції в загальну систему управління протоколом Profibus або Profinet

Пневмовакуумний перевантажувач має широкий діапазон налаштувань та регулювань. Багатопрофільність налаштувань дозволяє здійснювати транспортування практичного будь-якого матеріалу, як на високих швидкостях, так і в режимі «щільної фази», що забезпечує максимальне збереження матеріалу, що транспортується, зменшує його дроблення і руйнування.

Обладнання дозволяє не тільки легко змінювати матеріали та режими транспортування, але й модернізувати частину обладнання або всієї системи в цілому, а також змінювати технології зберігання та виробництва. У процесі роботи можна додати додаткові точки вивантаження, змінити трасу транспортування – продуктопровід.

Завдяки своїй мобільності та багатозадачності наші пневмовакуумні перевантажувачі також ефективні для усунення наслідків екологічних та техногенних аварій та катастроф, що вимагають негайного початку робіт.

Потрібна допомога?
отримайте консультацію наших спеціалістів прямо зараз

Інші рішення

Перевірені рішення